+90 542 204 61 82
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Yüksek Lisans Programı

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Yüksek Lisans Programı

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Yüksek Lisans Programı 18000-TL yerine 14000-TL’ye Satın Alabilirsiniz.

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Yüksek Lisans Programı'ni 9000-TL'ye ister peşin ister taksitle satın almak için tıklayın.

Teknolojinin ve iletişim araçlarının çok hızlı geliştiği bu zamanda, pazarlama stratejileri ve ilkeleri de aynı hızla değişmekte ve gelişmektedir. Batılı ülkelerde (ABD-Avrupa) ve doğu ülkelerinden bazıları (Çin, Hindistan, Güney Kore Vb) pazarlamanın dijital boyutu önem kazanmış ve şirketler bu sayede teknolojinin sınırsız imkanlarını kullanarak hedef kitle ve müşterilerine çok daha kolay ulaşabilir bir konuma gelmiştir. Brussels Capital University’nin hazırladığı bu programda dijital pazarlama ve sosyal medyanın tüm yönlerini anlaşılır bir şekilde öğrenmeniz hedeflenmektedir.

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanlığı Yüksek lisans programını tamamlayabilmek için  toplam 9 adet dersi almanız gerekmektedir. Derslerin sonunda bitirme tezi yazmakla mükellefsiniz.Bu programa katılabilmek için Lisans mezunu olmak ön koşuldur.Derslerimizde sınav sistemi yoktur .Öğrenci söz konusu dersleri proje/ödev yazarak geçebilmektedir. ayrıca eğitim hayatınız boyunca toplamda 6 gün yüz-yüze eğitime gelmekle mükellefsiniz. eğitime geleceğiniz haftalarda ayrıca sınav yapılacak ve yine ayrıca sertifika alacaksınız. yani eğitim hayatınız bittiğinde 1 adet lisans diplomasına 3 adet te sertifikaya sahip olacaksınız.

MÜFREDAT GÜNCELLENİYOR.

Eğitim Başvuru Formu