+90 542 204 61 82
Sosyal Medya Hesaplarımız

Eğitimlerimiz

Anasayfa » Eğitimlerimiz

Eğitim Sertifka’da onlarca Üniversite Çözüm ortaklığında, yüzlerce Eğitim Programını Örgün yada Uzaktan eğitim sistemiyle hizmetinize sunuyoruz.

Akıl ve Zeka Oyunları Ürünleri
Zeka ve Akıl Oyunları Oyuncakları Kutu Oyunları ailelerin çocuklarını bilgili bir şekilde büyütmeleri, çocuklarının ileriki hayatlarında farkındalıkları yüksek ve pozitif bireyler olmaları açısından oldukça önemlidir. 1-16 yaş arası çocuklar için bulunmuş olduğu yaş aralığına nazaran tercih edilebilecek birbirinden güzel zeka geliştirici oyunlar, oyuncaklar ve kutu oyunları çocuklarınızla beraber inceleyebilir, satın alabilirsiniz
Çok Talep Edilen Eğitimler
En Çok Talep Edilen Eğitimlerimizi sizler için bir araya getirdik.
Danışmanlıklar
Meslek Danışmanlığı, Tercih Danışmanlığı, Bilinçaltı Temizliği, Psikolog Danışmanlığı, Yetişkin Danışmanlığı, Psikolojik Danışmanlık, Mutlu Aile Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı Hizmeti, Evlilik Öncesi Danışmanlık, Çocuk ve Ergen Danışmanlığı Alanlarında Danışmanlık için Bize Ulaşın: +90 (322) 458 0 458
Formatörlük Eğitimleri
Formatörlük eğitimi alarak uzaktan eğitim ile devlet üniversitesi onaylı, özel ve kamu kurumlarında geçerli sertifikalar. Seminerler organize edebilirsiniz. Formatörlük eğitmen eğiticisi sertifika programı sonucunda,  formatör olacaksınız ve eğiticisi olacaksınız.
Kampanyalı Eğitimler
Kampanyalı Eğitimlerimiz de farklı eğitimleri bir araya getirip size özel ödeme koşulları ile paket eğitimlere katılabilirsiniz.
Kişisel Gelişim Eğitimleri
Kişisel gelişim eğitimlerinin amacı, kişinin gücünü ve sahip olmak istediği hayata ulaşabilmek için neler yapabileceğini fark etmesine yönelik eğitimlerdir. Kurumlar personeline aldırdığı her eğitimi bir yatırım olarak görmekte ve çalışanlarının Kişisel Gelişim Eğitimlerine büyük önem vermektedir. Kişisel gelişim eğitimlerimiz üniversite onaylıdır.
Kurumsal Eğitimler
İşletme veya kurumunuzun ihtiyaçlarına uygun, gerçek dünya deneyimlerine ve iş hayatının zorluklarına göre hazırlanmış, size yeni bir vizyon katacak ve ekibinizin gerçek potansiyelinin ortaya çıkarılmasına destek olacak bir eğitim programını beraber oluşturabiliriz.
Lisans, Yüksek Lisans, Doktora
Günümüzde eğitimin önemi tartışılmaz. Artık sadece lisans mezunu olmak yetmiyor. Kimi eğitim hayatına devam etmek ve alanında uzmanlaşmak kimi de iş hayatında yükselmek için mutlaka yüksek lisans veya doktora eğitimi almayı tercih ediyor.
MEB Egzersiz Eğitimleri
Uzaktan Eğitim ile Kamu Üniversitesi onaylı, Özel Kurumlarda, MEB ve Halk Eğitim Merkezlerinde Geçerli belge ile Egzersiz açabileceğiniz bir çok Eğitim ve Sertifika bu kategoride. Eğitimlerimiz içerisinde bir çok detay mevcuttur.
Örgün Eğitimler
Eğitim Sertifika olarak amacımız üniversite sertifikalı uzaktan eğitimler veremenin dışında, geleceğin personelleri olan katılımcılarımıza kariyerlerini bir adım daha ileriye taşımak için Örgün Eğitimler düzenliyoruz.
Psikoloji Eğitimleri
Uzmanlardan profesyonel psikoloji eğitimleri. Kamuda ve özelde geçerli üniversite sertifikalı psikoloji eğitimleri.
Psikolojik Test Eğitimleri
Psikolojik test eğitimleri sürekli devam etmektedir. Rorschach testi, MMPI testi wisc-r testi ve benzeri bir çok psikolojik testin eğitimi düzenlenmektedir
Uygulama Atölyeleri
Uygulamalı olarak katılabileceğiniz eğitimlere Eğitim merkezimiz olan Adana Kariyer Akademi merkez binamızda olacaktır. Bilgi ve Kayıt için: 0 322 458 0 458