+90 (322) 458 0 458
Sosyal Medya Hesaplarımız

Satranç Eğitmenliği Sertifika Programı

Satranç Eğitmenliği Sertifika Programı

Satranç Eğitmenliği Sertifika Programı 750-TL yerine 400-TL’ye Satın Alabilirsiniz.

Satranç Eğitmenliği Sertifika Programı'ni 400-TL'ye ister peşin ister taksitle satın almak için tıklayın.

SATIN AL BUTONUNA TIKLAYINIZ, EĞİTİMİ KREDİ KARTINA 9 AYA VARAN TAKSİTLE YADA TEK ÇEKİM İLE SATIN ALINIZ. EĞİTİM DANIŞMANLARIMIZ SİZİ HEMEN ARAYIP, SİSTEME GİRİŞ BİLGİLERİNİZİ VERECEKLER, EĞİTİMİ TAMAMLADIKTAN SONRA, DEVLET ÜNİVERSİTESİ ONAYLI SERTİFRİKANIZ EN GEÇ 15 İŞ GÜNÜ İÇİNDE KARGO İLE ADRESİNİZE GÖNDERİLECEKTİR. 

SATRANÇ EĞİTMENİ SERTİFİKA PROGRAMI

Satranç Eğitmeni olmak ve Okulunuzda yada Halk Eğitim Merkezlerinde kurs açmak, okullarda satranç egzersizi açmak için gerekli olan yeteneklere ve sertifikaya sahip olmak için en iyi seçeneği sizlere sunuyoruz. Eğitimimiz sonunda yapılan sınavda başarıla olan kursiyerlerimize 2 ayrı Kurumdan 2 Ayrı sertifika vereceğiz. 1 adette adınıza düzenlenmiş ve sizin satranç eğitmeni olduğunuzu yazan sertifika alacaksınız.

Bir çok kişi neden 2 sertifika verdiğimizi soruyor. bunlara cevaben, bazı okul müdürleri Devlet Üniversitesi dahi olsa sertifikayı geçerli kabul görmemektedir. Bazı okul yöneticileri de aynı şekilde Dernek sertifikasını kabul görmemektedirler. bu problemi ortadan kaldırmak için bir hem resmi valiliğe bağlı dernek olarak, hem de Devlet üniversitesi ortaklığında 2 adet sertifika vermeyi uygun görüyoruz.

Eğitimin başarılı geçmesini dilerim. alacağınız sertifikalar bol kazanç getirsin.

Eğitim Süresi : 20 Gün / 96 Saat

Eğitim Başvuru Formu

Son Güncelleme:
Whatsapp’tan Soru Sormak için!

Whatsapp’tan Soru Sormak için! Hemen tıkla