+90 546 204 61 82
Sosyal Medya Hesaplarımız

Adana Aile Danışmanlığı Sertifika Veren Üniversiteler

04 Eylül 2023
61 kez görüntülendi
Adana Aile Danışmanlığı Sertifika Veren Üniversiteler

Adana Aile Danışmanlığı Sertifika Veren Üniversiteler 

  • Aile Danışmanlarına talebin son yıllarda hızla artması ile birlikte Nasıl Aile Danışmanı Olunur?
  • Aile Danışmanlığı Sertifikası Veren Üniversiteler?
  • Aile Danışmanlığı Merkezi açabilir miyim? vb. soruların cevapları en çok aranan kelimeler arasında kendisine yer bulmuştur.

Eğitim Sertifika olarak kişisel gelişim, meb  psikoloji ve mesleki eğitimler gibi farklı program ile 5+ yıl süredir Anlaşmalı Üniversite işbirliği ile kursiyerlerimize online sistemle bulusturarak eğitimini tamamlayan kursiyerlerimize Anlaşmalı Üniversite Onaylı Sertifikalarını adreslerine ulaştırdık.

Aile; Evlilik ve kan bağına dayanan, karı-koca çocuk ve kardeşler arasındaki ilişkilerin oluşturduğu toplum içindeki en küçük birliktir. gereksiniminden doğmuştur.

Anlaşmalı Üniversite Onaylı Sertifikanız ile Aile Danışmanlık Merkezi Açma Yönetmeliğini Okuyunuz…

Gelişmekte olan ülkemizde ailelere rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunabilecek bireylerin bilinçli evlilikler, bilinçli aile oluşturmasına, ailenin uyum becerileri ve düzeninin sağlanmasında yardımcı olacak çocuklarında görülen davranış sorunlarında çözümüne katkı sağlayacak danışmanlara ihtiyaç artmaktadır.

Eğitim Sertifika sitemizden Adana Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifika programına dahil olan kursiyerler Aile Danışmanı unvanına sahip olabilme ya da Aile danışmanlığı merkezi açabilmeleri için 480 Saat Müfredata Uygun Sertifika sahibi olurlar.

DAHA MUTLU AİLE

Ailelerin daha mutlu, huzurlu ve sağlıklı olabilmesini sağlamak, aile bireylerinin sorunlarının bilimsel olarak kültürel ve psikolojik yönlerini incelemek ve bu sorunları ortadan kaldıracak donanıma sahip olarak çeşitli kurum ve kuruluşlarda aile danışmanları olarak çalısabileceklerdir.

Adana Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifikası

Psikoloji, psikolojik danışma ve rehberlik, sosyal hizmetler, çocuk gelişimi, sosyoloji, pratisyen hekim, psikiyatri hemşireliği alanlarında lisans mezunları eğitim programına katılarak program sonunda ‘Aile Danışmanı’ olarak alanda çalışma yetkinliğine sahip olacabileceklerdir.

Aile içinde yaşanan kişiler arası sorunlar olabileceği gibi, tüm aileyi etkileyen ölüm, kronik hastalık, bir aile bireyinin evden ayrılması vb. yaşantılarda aile bireylerinin bunlarla baş edebilmesinde gerekli profesyonel desteği sağlamaktadır.

Adana Aile Danışmanlığı Sertifika Veren Üniversiteler aracı kurumlar ile Online Eğitim Sistemi ile Müfreda uygun olarak hazırlanan eğitim programı sonunda Sertifika vermektedir.

Eğitim Sertifika sitemiz üzerinden Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifika programına dahil olan kursiyerlerimiz Anlaşmalı Üniversite Onaylı Yönetmeliğe Uygun Sertifika Sahibi olurlar.

Eğitim Sertifika sitemiz üzerinden Adana Aile Danışmanlığı Sertifikası Programına Katılmak için Hemen Ara… 0507 204 61 82 yada aşağıda yer alan linke tıklayıp eğitimi dahil olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?