+90 546 204 61 82
Sosyal Medya Hesaplarımız

Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği Sertifika Programı Van

Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği Sertifika Programı Van

Van Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği Sertifika Programı

VAN AKIL ZEKA OYUNLARI VE SATRANÇ EĞİTMENLİĞİ SERTİFİKA PROGRAMI Eğitim Bilgileri

Van Zeka ve Akıl Oyunları Eğitmenliği Sertifikası Eğitimi ile çocukların ve yetişkinlerin strateji geliştirme, planlama, mantık yürütme-mantıksal bütünleme, görsel-uzamsal düşünme, yaratıcılık, dikkat – konsantrasyon, hafıza ve bellek alanlarında gelişimini sağlayan, aynı zamanda; ileriyi görme, planlama ve sabır, sebat, kararlılık, karar verme, yenilgiyi hazmetme, rekabet gibi tutum ve davranışları geliştiren, kinestetik alanda uygulamaya imkan sağlayan oyunların eğitimleri verilecektir.

Van Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliği Sertifikası kursu ile çocuklarda bu gelişimi sağlayan zeka oyunlarının eğiticisi ve uygulayıcısı olacak eğitmen-öğretmenlerin, çocuklarda oyunun önemi, geliştirdiği alanlara göre zeka oyunları konularında teorik ve uygulamalı eğitimlerle beraber, raporlama ve uygulama prensiplerine hakim olmaları hedeflenmektedir. Bu eğitimlerinde akıl ve zeka oyunlarının uygulamasında zenginlik katacak sıra dışı düşünme becerisi etkinliklerine de yer verilecek ve örnek etkinlikler paylaşılacaktır.

Van Akıl ve Zeka Oyunları Kursu Milli Eğitim Bakanlığı tarafından seçmeli ders olarak kabul edilen Akıl ve Zeka Oyunları Eğitimi Meb müfredatına uygun olarak yapılmaktadır.

Van Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı, MEB’de egzersiz açabileceğiniz bir programdır. Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmenliğini aldığınız bu kurs ile beraber MEB’de görev yapan öğretmenlerimiz egzersiz açabilir, akıl ve zeka oyunları seçmeli derse eğitici olarak katılabilir. MEB’de görev almayan eğiticilerimiz de özel kurum ve kuruluşlarda akıl ve zeka oyunları eğitmeni olarak çalışabilirler. Sertifikalar Üniversite onaylıdır

Bu Eğitime Kimler Katılmalı?

Van Akıl ve Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi Sertifikasını Kimler Alabilir ?

  • Okul öncesi eğitmenleri
  • Zeka oyunları dersi vermek isteyen öğretmenler
  • Yeni mezun öğretmenler,
  • Eğitim sektöründe çalışmak isteyenler,
  • Zeka Oyunları eğitmenliği yapmak isteyenler,
  • Çocuklarına daha yararlı olmak isteyen ebeveynler
  • Çocuklarla keyifli oyunlar oynamak isteyen herkes katılabilir.

Van Zeka ve Akıl Oyunları Eğitmenliği  Sertifika Programı Uzaktan eğitim sistemi ile verilmektedir. İnternet olan her noktadan derslere katılım sağlayabilirsiniz. Size sağlanan kullanıcı adı ve şifre ile birlikte girmiş olduğunuz arayüzde Eğitim Videoları, Eğitim Materyallerinden yararlanacak ve Online Sınavınızı gerçekleştirebileceksiniz.

Uzaktan Eğitim Teknolojisi ile Kamu Üniversitesi Onaylı, Özel Kurumlarda, Meb ve Halk Eğitim Merkezlerinde Geçerli “AKIL ZEKA OYUNLARI VE SATRANÇ EĞİTMENLİĞİ SERTİFİKA PROGRAMI” Sertifikası Almak İster misiniz?
Ayrıntılı bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

ETİKETLER
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,