+90 546 204 61 82
Sosyal Medya Hesaplarımız

Akıl-Zeka Oyunları ve Yaratıcı Drama Eğitmenliği

Akıl-Zeka Oyunları ve Yaratıcı Drama Eğitmenliği

YARATICI DRAMA VE AKIL ZEKA OYUNLARI EĞİTMENLİĞİ

Akıl-Zeka Oyunları ve Yaratıcı Drama Eğitmenliği – Kış Kampanyası

Sistem Nasıl İşliyor: Eğitimi internet sitemiz üzerinden satın aldıktan sonra tarafınıza gönderilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile uzaktan eğitim sistemimize giriş yapıyorsunuz. her iki eğitim için ayrı ayrı sistemde yüklü olan tüm videoları izliyorsunuz, sonrasında her eğitim için yine uzaktan eğitim sistemi üzerinden sınavınızı oluyorsunuz, sınavdan 50 geçer not alan herkese üniversite onaylı sertifikalarını kargo ile gönderiyoruz.

Not: Sınava 5 kez girme hakkınız vardır.

KAMPANYA DETAYLARI:

 1. Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Eğitimi ve Sertifikası
 2. Akıl Zeka Oyunları ve Satranç Eğitmenliği Eğitimi ve Sertifikası
 3. 6 Adet akıl zeka oyuncağı hediyesi ile birlikte!
Okulda Egzersiz Nasıl Açılır?

MEB’de egzersiz açabilmek için ilçenizin yada ilinizin Milli eğitim Müdürlüğünce yapılacak duyurularının dikkatlice takip ediniz. Direk egzersiz açılabilen bölümler 2010/49 sayılı genelgede yayımlanmış olup, ayrıca il ve ilçe müdürlüklerinin insiyatifi ile 2010/49 sayılı genelgede yer almayan bazı konularda da egzersiz açabilirsiniz. Örneğin akıl zeka oyunları, hızlı okuma kursu, diksiyon kursu, yaratıcı drama gibi.

Müfredata böyle bir dersi koymak ya da materyalleri temin etmek, dersin amacına uygun işlenebilmesi için yeterli olmayacaktır. Zeka oyunları dersinde kullanılabilecek onlarca materyalin hangi zaman dilimlerinde ne kadar süreyle hangi amaçlarla ve ne şekilde kullanılacağı konusunda öğretmenlerin eğitilmesi zaruridir. KARİYER AKADEMİ ADANA ‘nın alanında uzman, sertifikasyon sahibi uzman Öğretmenleri kanalıyla düzenleyeceği SERTİFİKALI “Zeka ve Akıl Oyunları Eğitmeni” kursları alandaki ihtiyaca cevap verecektir. Sertifikalı bu eğitimlerin sonucunda öğretmenlerimiz zeka ve akıl oyunları konusunda uzmanlaşacak ve öğrencilerin dersten en üst düzeyde istifade edebilmesi konusunda profesyonel çalışma yürütebilecektir.

Zeka Oyunları dersinin uzun vadede çocukların diğer derslerine de olumlu manada ciddi katkıları olacağını düşünüyoruz. İyi planlandığı ve okullarımızda sağlıklı şekilde işlenebildiği takdirde bu ders sayesinde öğrencilerimizin, bilgisayar ve televizyon bağımlılığı probleminin de azalacağına gönülden inanıyoruz.

Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Sertifika Programı

Akıl-Zeka Oyunları ve Yaratıcı Drama Eğitmenliği Eğitimi alan bir öğretmen okulunda egzersiz açma yada halk eğitimde ek ders verme gibi direk kazançların yanında birçok sekonder kazançta elde edecektir.

Örneğin, yaratıcı drama ile eğitimini renklendirip bir çok sabah egzersizleri yaparak öğrencileri ile eğitime başlamadan önce ve ders devam ederken sınıfın dikkati dağıldığında sınıfı kolaylıkla toparlayabilecek yaptıracağı egzersizlerle çok daha verimli bir öğretmen olabilecektir. Ayrıca alacağı Drama Liderliği sadece sınıf için değil evde aile ortamında da kullanabileceği onlarca tekniknik öğrenecek kendi ailesine de drama ile mutlu bir yaşam sürmede katkı sağlayacaktır. Akıl-Zeka Oyunları ve Yaratıcı Drama Eğitmenliği Programının İçeriği:

 

ÖĞRETTİĞİMİZ AKIL VE ZEKA OYUNLARI

1. TANGRAM 16. İLİŞKİLENDİRME 31. FUTOŞİKİ
2. T TANGRAM 17. JENGA 32. PATİKA
3. SOMA KÜPÜ 18. KORİDOR 33. ÇADIR
4. HANOİ KULELERİ 19. MANGALA 34. ÇİT
5. META FORMS 20. HEDEF 35. Block Buddies
6. ANTI VIRUS 21. SUDOKU 36. Candy
7. KATAMİNO 22. AMİRAL BATTI 37. Keva Colors
8. EQUALİBRO 23. ABC BAĞLAMA 38. Legolino
9. ROAD BLOCK 24. ABC KADAR KOLAY

 

Eğitim Başvuru Formu

  ETİKETLER
  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?