+90 546 204 61 82
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cinsel Terapi Eğitimi Sertifikası Adana

20 Eylül 2023
68 kez görüntülendi
Cinsel Terapi Eğitimi Sertifikası Adana

Cinsel Terapi Eğitimi Sertifikası Adana Cinsellik, insanın acil gidermesi gerektiği temel ihtiyaçlardan birisidir.  Ülkemizde cinsellik denildiğinde ayıp, günah gibi kelimelerle doğal bir aktivite bastırılmaktadır. Bu baskı cinsel problemleri beraberinde getirerek sağlıklı, mutlu bir ilişkinin önüne geçmektedir.

 Yaşamın ayrılmaz bir parçası olan cinsellik alanında yapılan Cinsel Terapi çalışmaları 1960 yılında öncü araştırmacılar William Masters (1915- 2001) ve Virginia Johnson (1925-2013) tarafından, birçok cinsel sorunun eğitim ve bazı spesifik masaj teknikleriyle rahatlıkla çözülebileceğini göstermeleriyle başlamıştır. Günümüzde de Cinsel Terapi cinsel sorunlarla karşılaşan bireyler için umut kaynağı olmuştur. Cinsel Terapi Eğitimine Hemen Katıl…

Eğitim Sertifika sitemiz üzerinden Cinsel Terapi Eğitimi Sertifikası Adana programına katılarak mesleği yeterliliğe sahip olacak kursiyerler çiftlerin, aynı zamanda kişilerin ruhsal ve bedensel sağlığı için cinsel hayatlarını yoluna sokacak bilgi ve teknikleri danışanlarına aktaracaktır. Böylece danışanlar Mutlu bireyler mutlu çiftler olabileceklerdir.

Sizde Psikolojik anlamda sorun yaşayan kişilere destek olmak ve aile kavramının bütünlüğünü korumak Cinsel Terapi alanında uzmanlaşmak için Cinsel Terapi Eğitimi Sertifikası Adana programına katılabilir Anlaşmalı Üniversite Onaylı Sertifika ve Unvanınız ile kariyer yapabilirsiniz.

Cinsel Terapi Uzmanlığı Adana Programının İçeriği 

Cinsel Terapi Sertifikası Adana programına katılarak en sık görülen cinsel sorunlar konularında eğitim alarak sorunları çözme anlamında uzmanlaşabilirsiniz.

Adana Cinsel Terapi Eğitimi programına katılarak mesleki yeterliliğini sağlayan kursiyerler cinsel işlev bozuklukları, erken boşalma, vajinismus, orgazm bozuklukları, ağrılı cinsel ilişki, cinsel isteksizlik konularında bilgi ve beceri sahibi olurlar. 

Adana Cinsel Terapi Eğitimi Sertifikası Programına Kimler Katılabilir?

 • Adana Cinsel Terapi Sertifikası Psikologlar,
 • Aile Danışmanları
 • Adana Cinsel Terapi Eğitimi Psikolojik Danışmanlar,
 • Psikiyatristler
 • Adana Cinsel Terapi Uzmanlığı Fizyoterapistler
 • Kadın doğum uzmanları ve asistanları
 • Adana Cinsel Terapi Danışmanlığı Sosyal Hizmet Uzmanları
 • Ruh sağlığı alanında yüksek lisans yapanlar,
 • Bu alanlarda okuyan son sınıf öğrencileri.
 • Hekimler (Psikiyatri, Kadın Doğum, Üroloji, Aile Hekimi ve Asistanları)
 • Uzman Psikiyatri ve Kadın Doğum Hemşireleri

Bilişsel terapi, Davranışsal terapi, Çift terapisi, gibi cinsel terapi yöntemleri ile kadın ve erkeklerdeki psikolojik orijinli cinsel sorunların çözümlenmesi hedeflenmektedir. Adana Cinsel Terapi Danışmanlığı programında bu terapi teknikleri birlikte uygulamayı öğrenecek ve başarı ihtimalini artırmış olacaksınız.

Sizde Cinsel Terapi Sertifikası Adana Programına Katılmak İçin 0507 204 61 82 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir ya da yada aşağıdaki eğitim linkimize tıklayarak eğitime dahil olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?