+90 546 204 61 82
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cinsel Terapi Eğitimi Uzaktan Eğitim Programı

14 Haziran 2024
50 kez görüntülendi
Cinsel Terapi Eğitimi Uzaktan Eğitim Programı

Cinsel Terapi Eğitimi Ücretleri Ne Kadar ?

Cinsel terapi eğitim ücretleri ne kadar sorusu günümüzde bu eğitimi almak isteyen kişilerin sormuş olduğu ilk soru haline gelmektedir. Bu ücret meselesi kurumdan koruma çok farklı bir şekilde değişiklik göstermektedir. Buna kurumun verdiği ders saati durumu kurumun sertifika türü ve kurumun kendi bulundurduğu fiyatlar çerçevesinde kişilere fiyatlar sunulmaktadır.

 

Cinsel Terapi Uygulayıcı Eğitimi Nedir ?

Cinsel tarafı uygulayıcı eğitimi nedir sorusunun cevabı çiftlerin arasında yaşamış olduğu cinsel sorunları ve bu sorunlar aynı zamanda kişiler adına kendini ifade etme sorunu olarak da geçebilmektedir. Bu eğitimi meslek alanı olarak seçmek isteyen kişiler ve bu kişiler olarak psikologlar, psikolojik danışmanlar, PDR öğrencileri, uzman asistan ve pratikten hekimler, hemşireler, sosyal hizmet uzmanları, aile dayanışma eğitim almış olan kişiler gibi alanlarda bulunan kişiler bu eğitimi alabilmektedir. Bu eğitimin amacı ise program dahilinde amacı cinsellik, cinsel gelişim, cinsel kimlik durumları, cinsel bozukluklar, cinsel yönelim, cinsel istismar, cinsel işlev bozukları ve cinsel yönelim keresinde yaşanabilen sorunlar ve tedavisi durumunda cinsel terapisti olarak çalışabilecek ve toplumun bu konularda bilinçlendirmesini sağlayabilecek kişiler yetiştirmek ve özel bir eğitim ile Katkı sağlamak amacı barındırmaktadır. Cinsellik günümüzde oldukça bilinçlendirilmesi gereken bir durum haline gelmiştir. Günümüz sosyal kültürel yapısında cinsellik hakkında oldukça fazla bir şekilde yalan yanlış bilgiler bulunmaktadır ve kişiler bu bilgiler doğrultusunda kötü durumlarda bulunabilir. Yani bu konu günümüzde bilinçlenme durumuna en müsait konudur. O yüzden bu eğitim bir şeyler için oldukça iyi bir yerden eğitim alınmasını gerektirmektedir.

 

Cinsel Terapi Eğitimi Online Nasıl Alınır ?

Cinsel terapi eğitimi alınacağı zaman örgün ve online olarak eğitim türleri ayrıldığı için kişilerin kafasında özel terapi eğitimi online nasıl alınır sorusu oluşmaktadır. Kişilerin online eğitim almak için nasıl gereken bazı şeyler vardır ve bu yapması gerekenleri sıralayacak olursak kayıt işlemleri biten kursiyerler kullanıcı adı ve şifreleri SMS mail yolu ile almaktadır. Kullanıcı adı ve şifresini alan kişi uzaktan eğitim platformuna giriş yapması gerekmektedir. Eğitim videoları, ders dökümanları ve sınav kişinin karşısına yüklü bir halde gelmektedir. Eğitim süresi boyunca kişi dilediği zaman derslere girip izleyebilmektedir ve eğitim süresi dolmadan en geç 1 gün önce sınava girip eğitimini tamamlamanız gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?