+90 546 204 61 82
Sosyal Medya Hesaplarımız

Eğitim Koçluğu Sertifikası Ücretleri Ne Kadar ?

02 Haziran 2023
123 kez görüntülendi
Eğitim Koçluğu Sertifikası Ücretleri Ne Kadar ?

Eğitim Koçluğu Sertifikası Ücretleri Ne Kadar ?

Eğitim koçluğu sertifika ücretleri ne kadar günümüzde eğitim koçluğu oldukça yaygın olan bir durumdur ve bu alanda çalışmak isteyen kişiler de öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası almak değil peki sertifika ücretleri ne kadardır günümüzde oldukça uygun fiyatlara da alınırken pahalı fiyatları üzerinden de bu sertifika programına katılabilmektedir ama açıklanacak olursa takribi 1000 TL ve   5000 TL arasında seyretmektedir. Yani bu fiyat aralığı içerisinde de bir eğitim kurulu bulunurken bunun altında veya üstünde bir fiyat aralığında da eğitim kurumu bulunabilmektedir.

 

Eğitim Koçu Neler Yapar ?

Eğitim koçu ne yapar kişilerin akademik yaşam veya çalışma hayatında başarı elde etme konusunda becerilerinin artmasına yönelik destekleyici çalışmalar yürütür kişinin kendine hedef belirleyen bilmesini sağlamak ve kaynaklarını daha iyi kullanabilmesi adına yol haritası ve eylem planlaması yapmasına destek verir. Bunun yanı sıra eğitim kurslarına çalışabileceği bazı alanlar var dedi bunları sayacak olursak şu şekilde sıralayabiliriz: Bire bir eğitim koçluğu ve eğitim danışmanlığı yapabilir-kendi özel ofislerinde çalışabilir, online eğitim koçluğu sertifikası ile beraber devlet ve özel okullar içerisinde çalışabilir-danışmanlık merkezlerinde çalışabilir, online eğitim coşku sertifikasıyla beraber koştuk merkezlerinde çalışabilir, online öğrenci koçluğu sertifikası ile etüt merkezleri içerisinde çalışabilir, online eğitim danışmanlığı sertifikasıyla öğretim merkezlerinde çalışabilir, online eğitim koştu sertifikasıyla beraber koçluk eğitimi vermek isteyen kurumlarda çalışabilir, online eğitim danışmanlığı sertifikası ile koçluk merkezi açabilir ve kendi koçluk merkezlerinde koç olarak çalışabilirler. Yani eğitim koçluğu sertifikası sahibi kişiler oldukça geniş bir iş alanı yelpazesine sahiptir.

 

Öğrenci Koçluğu Eğitimi Nereden Alınır ?

Öğrenci koçluğu eğitimi nereden alır bu soruya herhangi bir kurumu belirtmekten ziyade kişilerin kendileri adına alabilecekleri en iyi eğitimini veren kurumdan alması gerekiyor. Bu kurumda üniversiteler ile iş birliğinde uzmanlar tarafından hazırlanmış olan programlar dahilinde eğitim veren kurumlarda yani uzmanlarla çalışan bir eğitim kurumu sizin adınıza öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı için en iyi eğitim kurumu olacaktır bu sayede kaliteli bir size aradığınızı en uygun eğitimi almış olacaksınız ve meslek hayatı veya kendi hayatınız içerisinde daha yetkilidir konuma geleceksiniz.

 

Eğitimi İncelemek veya Satın Almak İçin: https://egitimsertifika.com/profesyonel-ogrenci-koclugu-ve-egitim-danismanligi-sertifika-programi/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?