+90 546 204 61 82
Sosyal Medya Hesaplarımız

Eskişehir Yaratıcı Drama Liderliği / Eğitmenliği

Eskişehir Yaratıcı Drama Liderliği / Eğitmenliği

Eskişehir Yaratıcı Drama Liderliği / Eğitmenliği

Yaratıcı Drama Liderliği / Eğitmenliği Eskişehir

Eskişehir Yaratıcı Drama Liderliği / Eğitmenliği Yaratıcı Drama Liderliği – Eğitmenliği programına katılacaklar, Yaratıcı dramayı hem bir dersin işlenmesinde yöntem olarak, hem de bireysel gelişimlerini destekleyen bağımsız bir alan olarak kullanma fırsatını yakalayacaktır. Ayrıca MEB’de egzersiz açmak için geçerli bir sertifikaya sahip olacaksınız.

Eskişehir Yaratıcı Drama Liderliği / Eğitmenliği Yaratıcı Drama Eğitimi programına katılım gösteren bireyler, sadece o anlık performanslarında gelişim sağlamakla kalmaz aynı zamanda günlük iletişim ve etkileşimde de ilerleyiş gösterecektir

Eskişehir Yaratıcı Drama Liderliği / Eğitmenliği Yaratıcı Drama Eğitiminin Faydaları, drama eğitimlerine katılmaya başladığınız andan itibaren yaşantınızda gerçekleşecek olan değişimlerle hissedecek ve bakış açınızdaki farklılığı sizde gözlerinizle göreceksiniz. Yaratıcı Drama Eğitimi Eskişehir Yaratıcı Drama Liderliği / Eğitmenliği, drama öğretmeni olacak adaylara, farklı yöntem ve tekniklerin kullanıldığı nitelikli bir öğretmen eğitimi programı olacaktır. Hangi durumda olursanız olun drama kursuyla hayatınızdaki olumlu yanları görmeye başlayarak hem mantıksal hem de duygusal anlamda gelişme sağlayacaksınız.

Yaratıcı Drama tiyatro tekniklerinden yararlanarak, mış gibi yaparak günlük hayatın yaşamın içinden birçok durum, bilgi deneyim sürecinin yaşanması ve yapılmasıdır. Eğitimde Yaratıcı Drama; eğitim sürecinde öğrencilerin aktif sürece katıldığı kendi deneyimlerinden yola çıkarak lider eşliğinde kazanılması gereken hedef ve davranışları yaşantı kazanarak, yaparak ve yaşayarak öğrenme ve öğretme sürecidir.

Bu eğitim sizlere ne katacak? Eskişehir Yaratıcı Drama Eğitimi sonrasında hayatında ve eğitimci olduğunuz gruplarda yaşantı kazandırarak eğitim, öğretim ve deneyim kazanma sürecini aktif olarak yapabilecek ve süreçte eğitimci olarak farklı beceri ve deneyimlerle yol alabileceksiniz. Yaratıcı Drama hayatınızda yeni bir pencere yeni bir bakış açısı kazandıracak. Yaratıcı Drama bir tiyatro değildir. Yaratıcı Drama bir gösteri biçimi değildir.

Yaratıcı Drama ve Yaratıcı Drama Eğitimcisi, bireylere kendi deneyim ve yaşantılarından yola çıkararak yeni yolculuklara yeni bilgilere doğru dümen almasına yardımcı olur. Böyle bir eğitimden sonra sizlerde Yaratıcı Drama sürecinde lider olarak daha aktif ve daha kalıcı eğitimlere ve yaşantılara liderlik yapabileceksiniz. Yaratıcı Drama Eğitimi sonrasında kazandığınız becerileri ile eğitim dünyasında aktif olarak öğrencileri sürece katma, öğrencilere yeni bilgi ve becerileri deneyimleyerek hayatlarında yer almasını sağlama konusunda yardımcı olabileceksiniz.

Eskişehir Yaratıcı Drama Liderliği / Eğitmenliği Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Sertifika Programı, MEB’de egzersiz açabileceğiniz bir programdır. Yaratıcı Drama hakkında uzun soluklu aldığınız bu eğitimin sertifikası ile MEB’de görev yapan öğretmenlerimiz egzersiz açabilir, yaratıcı drama seçmeli dersine eğitici olarak katılabilir. MEB’de görev almayan eğiticilerimiz de özel kurum ve kuruluşlarda yaratıcı drama eğitmeni olarak çalışabilirler.

Yaratıcı Drama Eğitmenliği Eskişehir Yaratıcı Drama Liderliği / Eğitmenliği ile eğitmen alanında en çok açık olan alanlardan biri olan Yaratıcı Drama Eğitmenliği için eğitmen ve lider yetiştirme amaçlanmaktadır. Yaratıcı Drama Sertifikası ile iş arayanlar rahatlıkla iş bulabilmektedir. Eskişehir Yaratıcı Drama Liderliği / Eğitmenliği Yaratıcı Drama Öğretmenliği Sertifikası Kursu sertifikaları Üniversite onaylı olup uluslararası geçerlidir.

Bu Eğitime Kimler Katılabilir?

Eskişehir Yaratıcı Drama Liderliği / Eğitmenliği Yaratıcı Drama Eğitimine Kimler katılabilir? Eskişehir Yaratıcı Drama Liderliği / Eğitmenliği Yaratıcı Drama Eğitmenlik Sertifikası Programı tüm meslek gruplarından katılımının olabileceği program olmakla birlikte aşağıdaki meslek gruplarının katılımı öneriliyor.

  • Okul Öncesi öğretmenleri, öğretmen adayları,
  • Sınıf Öğretmenleri, tüm branş öğretmenleri
  • Rehber Öğretmenler,
  • Özel Eğitimciler,
  • Pedagoglar,
  • Psikologlar,
  • Çalışma alanı değiştirmek isteyen yüksek okul mezunları.

Yetişkinler için yaratıcı drama kursu ve çocuklar için yaratıcı drama kursu vermek isteyenler Eskişehir Yaratıcı Drama Liderliği / Eğitmenliği Yaratıcı Drama Sertifikası eğitimine katılabilir.

Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi artık Türkiye’nin her yerinde. Online / Uzaktan Eğitim Teknolojisi ile hazırlanmış bu eğitimimiz sayesinde Türkiye’nin her yerinden katılabilirsiniz.

Üniversite onaylı Ulusal ve Uluslararası geçerli Yaratıcı Drama Eğitmenlik Sertifikası Almak İster misiniz? Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Sertifika Programına hemen başvurup, Yaratıcı Drama Eğitmenlik sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimlerimiz uzaktan eğitim ile gerçekleşmektedir.

Eğitimimiz Türkiye’nin En Kapsamlı Yaratıcı Drama Eğitmen Eğitimi Sertifika Programıdır

Eskişehir Yaratıcı Drama Liderliği / Eğitmenliği ayrıntılı bilgi için tıklayın

ETİKETLER
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,