+90 546 204 61 82
Sosyal Medya Hesaplarımız

İnsan Kaynakları ve Relokasyon Hizmetleri Yöneticiliği Sertifika Programı

19 Ekim 2022
182 kez görüntülendi
İnsan Kaynakları ve Relokasyon Hizmetleri Yöneticiliği Sertifika Programı

EĞİTİMİN TANIMI

İnsan Kaynakları ve Relokasyon Eğitimi üniversite işbirliğinde online olarak verilmektedir. Eğitim sonrasında yapılan sınavda başarılı olanlara 200 Saatlik başarı sertifikası verilir.

Eğitimimizde karma eğitim metodu kullanılmıştır. Karma eğitim modeli uzman eğitmenler eşliğinde video eğitim, dokuman ve materyal desteği ile sunulmaktadır. Karma eğitimde kursiyerin tam anlamıyla öğrenmesi amaçlanır. Bu doğrultuda birçok teknolojik eğitim materyali kullanılır.

 

NASIL KAYIT OLUNUR?

Eğititmimize kayıt olduğunuzda profesyonel eğitim danışmanlarımız sizi arayarak iletişime geçer. Eğitim danışmanlarımız kullanıcı paneli şifrenizi iletir ve panelin nasıl kullanacağını size anlatır. Artık size özel bir eğitim danışmanınız vardır. Sistemle ilgili tüm sorularınızı rahatça eğitim danışmanlarımıza sorabilirsiniz.

Sizlerde bu alanda çalışmalar yapabilir hale geleceksiniz.. Kariyerinize yeni eğitim daha eklersiniz. İnsan Kaynakları ve Relokasyon Eğitimine hemen şimdi kayıt olabilirsiniz.

 

İnsan Kaynakları ve Relokasyon Hizmetleri Yöneticiliğine Kimler Katılabilir?

Alanında uzmanlaşmak ve bu alanda kariyer yapmak isteyen bireyler katılabilir. Eğitime katılım için “en az ön lisans mezunu olmak” ön koşulu aranmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?