+90 546 204 61 82
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kuaförlük Eğitimi Sertifika Kursu

18 Mart 2021
489 kez görüntülendi
Kuaförlük Eğitimi Sertifika Kursu

Kuaförlük eğitimi sertifikası

 

Kuaförlük Eğitimi Sertifika Kursu üniversite işbirliğinde online olarak verilmektedir. Kuaförlük Eğitimi Sertifika Kursu sonrasında yapılan sınavda başarılı olanlara 2448 Saatlik başarı sertifikası verilir.

Kuaförlük Eğitimi Sertifika Kursunda karma eğitim metodu kullanılmıştır. Karma eğitim modeli uzman eğitmenler eşliğinde video eğitim, dokuman ve materyal desteği ile sunulmaktadır. Karma eğitimde kursiyerin tam anlamıyla öğrenmesi amaçlanır. Bu doğrultuda birçok teknolojik eğitim materyali kullanılır.

Kuaförlük Eğitimi Sertifika Kursu eğitimine kayıt olduğunuzda profesyonel eğitim danışmanlarımız sizi arayarak iletişime geçer. Eğitim danışmanlarımız kullanıcı paneli şifrenizi iletir ve panelin nasıl kullanacağını size anlatır. Artık size özel bir eğitim danışmanınız vardır. Sistemle ilgili tüm sorularınızı rahatça eğitim danışmanlarımıza sorabilirsiniz.

Kuaförlük Eğitimi Sertifika Kursu ile sizlerde bu alanda çalışmalar yapabilir. Kariyerinize yeni eğitim daha eklersiniz. Kuaförlük Eğitimi Sertifika Kursuna hemen şimdi kayıt olabilirsiniz.

Kuaför; saç ve sakal kesimi, renklendirme, şekillendirme ve bakımına ilişkin işlemleri, kendi başına ve belirli bir süre içerisinde, estetik yorum katarak, yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.

Kuaförlük eğitimi sertifika kursu;

Eğitim Adı: Kuaförlük eğitimi

Eğitim Süresi: 2448 Saat

Eğitim Sertifikası: Anlaşmalı Üniversite Onaylı Sertifika

Eğitim Şekli:  Karma eğitim modeli

 

Kuaförlük eğitimi özellikleri

Kuaförlük eğitimi kuaförün yapması gereken tüm işlemleri uygulamalı olarak alabilecekleri bir eğitim programından oluşmaktadır. Bu eğitim programı sayesinde yalnızca kuaförlük mesleği eğitimi yanı sıra temel beceriler ve güncel uygulamaları da içeren uzun bir konu listesini barındırmaktadır.

 

Kuaförlük Kursunun Amacı Nedir?

Kuaförlük Eğitimi temel amaç olarak ilgili iş yerlerinde çalışan bireylerin eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturulmuş modüllerden oluşmaktadır. Yalnızca teorik eğitim yerine uygulamalı eğitimlere de yer veriliştir. Aynı zamanda yaparak, yaşayarak öğrenme güdüsü ile yeterliliğe dayalı modüllere sahiptir.

 

KUAFÖRLÜK KURSUNA KİMLER KATILABİLİR?

En az okur – yazar olmak ve mesleği yapacak bedensel ve fiziksel özelliklere sahip olmak kursa katılmak için yeterlidir.

AYRINTILI BİLGİ ALMAK VE KAYIT OLMAK İÇİN:

0322 458 0 458 – 0507 204 61 82

0542 204 61 82 – 0507 204 61 83

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?