+90 546 204 61 82
Sosyal Medya Hesaplarımız

Nefes Koçluğu Eğitimi Ne İşe Yarar?

25 Ocak 2024
74 kez görüntülendi
Nefes Koçluğu Eğitimi Ne İşe Yarar?

Nefesi doğru kullanmanız hayatınızda büyük değişimlere kapı aralamanızı kolaylaştırır. Nefes koçluğu eğitimi ile kendi yaşamınızı, sonrasında başkalarının hayatını değiştirirsiniz. Nefes koçluğu eğitimi ile kaygı, üzüntü, korku ve stresten uzak kalmayı öğrenirsiniz. Nefes koçluğu eğitimi alıp illa ki çalışmanız gerekmez. Nefes alıp verme teknikleri öğrenildikten sonra nefes çalışmalarını rahatlatmak için de yapılabilirsiniz.

Özellikle nefes koçluğu eğitimi alması gerekenler;

  • Stresli hayat yaşayanlar
  • Öğrenciler
  • Psikologlar
  • Koçlar
  • Beyaz yakalılar
  • İş yoğunluğu fazla olanlar
  • Sorumlulukları geniş olanlar
  • Anne adayları

Uzun süredir sakladığınız ve içinizde tuttuğunuz duyguları dışa vurup rahatlamanız için nefes koçluğu eğitimi almalısınız.

Güncel Nefes Koçluğu Eğitimi

Nefes koçu, profesyonel nefes koçluğu eğitimi almış kişi olmalıdır. Güncel nefes koçluğu eğitimi alırsanız her seferinde eklenen yeni konulardan da haberdar olursunuz. Nefes çalışmaları ve nefes egzersizleri dışında diyafram çalışmaları da yapılır. Sesinizi ve nefesinizi doğru kullanmanız güncel nefes koçluğu eğitimi ile mümkün.

Koçluk yapanlar veya NLP eğitimi alanlar, güncel nefes koçluğu eğitimi için kayıt yaptırmalıdır. Bunun yanı sıra ruh sağlığı uzmanları nefes terapileri ile ciddi sorunlara zaman içinde çözüm bulmuştur. Güncel nefes koçluğu eğitimi alacaksanız Yaşam Boyu Eğitim sizi yönlendirecektir.

Online Nefes Koçluğu Eğitimi Nerden Alırım?

Nefes koçluğu eğitimi almak istiyor ancak vakit bulamıyor olabilirsiniz. Online sertifika programları eğitim ve sertifika verdiğinden imdadınıza yetişir. Online nefes koçluğu eğitimi nerden alırım düşüncesinde olanlar faydalı programları seçmelidir. Üniversite ile iş birliği yapan Yaşam Boyu Eğitim, online nefes koçluğu eğitimi de verir. Üstelik uluslararası akreditasyonlu nefes koçluğu sertifikası da alırsınız. Online nefes koçluğu eğitimi nerden alırım ise faydası büyük olur düşüncesinde olanlar kontenjan dolmadan kayıt yaptırmalıdır.

Nefes Koçluğu Nedir?

Nefes, hayatın özüdür. Nefesimizin her ne kadar sınırsız olduğunu düşünsek de onu eğitmek, ruhsal ve fiziksel sağlık sorunlarına çözüm bulmak gerekir. Nefes koçluğu nedir merakındaysanız nefes çalışmaları ile şifa bulmanızı sağlayan kişi olduğunu bilin. Vücudunuzda ve beyninizde dolaşan nefesi farkında olarak doğru almak sağlıklı yaşamanın ilk şartıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?