+90 546 204 61 82
Sosyal Medya Hesaplarımız
Psikoloji Paketi 2

Psikoloji Paketi 2 İçeriği Nedir ve Detaylı Bilgiler için Okumaya Devam Ediniz. Eğitim Sertifika Kurumu Olarak Sizlere En uygun ve Nitelik Bakımından Yüksek, Alanınızda ve Kariyerinizde Sizleri Yükselişe Geçirecek Psikoloji Paketleri Hazırlıyoruz. Web Sitemizin Ana Sayfasında da Psikoloji Paketi 2 Dahil Diğer Psikolojik Testleri De İnceleyebilirsiniz.

BELGELER: Eğitimin sonunda Üniversite Onaylı Onaylı 4 Adet Ayrı Ayrı Sertifika Verilecektir.

 1. Wisc-R Zeka Testi Eğitimi ve  Sertifika + Wisc-r Çantası
 2. Oyun Terapisi Eğitimi ve  Sertifika,
 3. Objektif Tastler Eğitimi ve  Sertifika + 12 Adet test materyali
 4. Psiko-Pedegojik Açıdan Resim Yorumlama Eğitimi ve Sertifika,

Eğitimler %100 uzaktan eğitim teknolojisi ile Prof. Dr. Şahin KESİCİ koordinatörlüğünde, alanında uzman eğitmenler tarafından özel sütüdyoda hazırlanmış paket eğitimlerdir. %100 öğrenme garantili eğitimdir.

paket eğitimi aldıktan sonra, tarafınıza verilecek olan kullanıcı adı ve şifreniz ile uzaktan eğitim sistemimiz üzerinde 1 aylık bir eğitim süreci başlatılmaktadır. eğitim sonunda tüm eğitimler için sınavlarınız bulunmaktadır. yine aynı sistem üzerinden sınavınızı olacaksınız. sınavdan en az 50 puan almanız gerekmektedir.

sınavların sonunda başarılı olursanız Üniversite Onaylı uygulayıcı sertifikalarınız tarafınıza kargo ile gönderilecek olup, kargo ücretsizdir.

Sınav sonunda başarısız olanlara tekrar sınav hakkı verilir. 1 aylık eğitim sonunda, eğitimi öğrenemedim derseniz 1 ay daha sisteminiz tarafınıza açılacaktır. başarılar dileriz.

Eğitim Başvuru Formu

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?