+90 546 204 61 82
Sosyal Medya Hesaplarımız

WISC – R Zeka Testi Çantası Ve Materyali Hakkında Bilgilendirme

14 Mart 2023
171 kez görüntülendi
WISC – R Zeka Testi Çantası Ve Materyali Hakkında Bilgilendirme

WISC – R Zeka Testi Çantası Ve Materyali Ne Demektir ?

Öncelikle WISC – R Zeka Testi nedir Ondan bir bahsetmek gerekmektedir. WISC – R Zeka Testi 6 -16 yaş grubu içinde bulunan bireylere uygulanan ve takribi bir, bir ila bir buçuk saat arası devam eden bireysel bir zeka testi yöntemidir. Bu test sonucu zeka değerlendirilmesinin yapılması dışında özel öğrenme güçlüğü ve dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu gibi konularda da bireylerin gelişim sağlaması amaçlanmaktadır. Bu zeka testinin uygulanması için gereken materyalleri ise WISC – R cihaz zeka testi çantası ve materyalleri denmektedir ve çok kaliteli, güvenilir bir malzemeden yapılmış olması gereklidir. Eğer bu gibi koşullara karşılıyor ise sizin için satın alabilir duruma gelmiş demektir çünkü bu testler sayesinde çocuklarınızın zihinsel gelişimini bilimsel yöntemler ile yakından takip edeceksiniz. Çocuğun zeka seviyesini öğrendikten sonra ise her zaman gelişen bu zeka seviyesini takip ederek çocuklarınıza rehber olabilirsiniz ve bu sayede çocuklarınızın ileride yaşayabileceği problemler sıkıntılar rahatsızlıklar erken yaşlarda tespit edilip giderilebilmektedir. Zeka testi materyallerini tek tek alabilmenin yanı sıra toplu olarak da alabilme şansınız bulunmaktadır. Toplu almak isteyen kişilerin danışmanlık ofisleri, eğitim merkezleri, üniversiteler ve hastaneler içerisinde alacakları zaman ekstra indirimler bulunmaktadır. WISC – R zeka testi materyalleri ise genel olarak benzerlik bulunsa da şu temel 5 materyal üzerinden ilerlenmektedir. Resim tamamlama, resim düzenleme, küplerle desen kontrol tablosu, şekil tamamlama, at, çocuk, araba, yüz , elma gibi materyaller çantanın içinde bulunmaktadır ve test için gereklidir. Eğer bu testi almak ister iseniz bazı soruları yanıtlamanız gerekir. Bu sorular WISC – R zeka testi çanta ve materyali nereden alınmalı ve en iyi WISC – R zeka testi çanta ve materyali hangi kurumdan almalıyımdır.

 

WISC – R Zeka Testi Çantası nedir wiscr zeka testi

 

Tüm Resmi Ve Özel Kurumlarda Geçerli WISC – R Zeka Testi Çantası Ve Materyali Nereden Alınır ?

Karşınıza çıkabilen bir soru olan WISC – R zeka testi çanta ve materyali nereden alınmalı sorusunun cevabı malzemesi kaliteli ve güvenli olan bir yerden almaktır.

 

WISC – R Zeka Testi Çantası

 

Tüm Resmi Ve Özel Kurumlarda Geçerli En İyi WISC – R Zeka Testi Çanta Ve Materyali Hangi Kurumdan Almalıyım ?

Malzemeler için kalite ve güvenirlilik koşulları ekseninde bir araştırma yapıp araştırma sonucu bulduğunuz kurumdan almanız gerekir. Ama biz sizleri araştırma zahmetinden kurtararak en kaliteli ve en uygun eğitimi sunmaktayız.

Eğitimi İncelemek veya Başvurmak İçin: https://egitimsertifika.com/online-wisc-r-zeka-testi-sertifika-programi/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?