+90 546 204 61 82
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cinsel Terapi Eğitimi Online Eğitim Programı

01 Temmuz 2024
12 kez görüntülendi
Cinsel Terapi Eğitimi Online Eğitim Programı

Cinsel Terapi Eğitimi Ne Kadar ?

Cinsel terapi eğitiminin amacı cinsellik, cinsel gelişim, cinsel bozukluklar, cinsel kimlik durumları, cinsel yönelimlere, cinsel istismar, para filler ve cinsel işlev bozuklukları ve bu gibi durumlar içerisinde sorun yaşayan insanları, tedavisi alanında cinsel terapist olarak çalışmak ve toplumu bu alanda bilgilendirme durumunda görev alacak sağlık ve ruh sağlığı profesyonellerinin özel bir eğitim almasına katkıda bulunmaktır. Cinsel terapi uygulayıcı sertifika programı kişileri psikoloji alanında danışmanlık ve tedavi hizmetleri veren profesyonellerin kişisel gelişimlerini sağlayabilmek ve mesleki yeterliliklerini yerine getirmek için önemlidir. Peki cinsel terapi eğitimi ne kadar bu soru oldukça değişkenlik gösterse dahi kurumdan kuruma ve bölgeden bölgeye değişiklik gösterebilmektedir. Yani kurumun içinde bulunduğu rütbe veya kurumların vermiş olduğu eğitim ve fiyat üzerinde etkisi bulunan etkenlerdendir fakat takribi bir fiyat aralığı verecek olur isek kişiler 2000 TL ve 5.000 TL arasında cinsel terapi eğitimi alabilir. Fakat tekrar belirtmekte gerek var ki bu fiyat aralığının altında ve üstünde kişiler eğitim kurumu bulabilir ve o kurumlardan da istek doğrultusunda eğitim alabilirler. Yani kişilerin kendileri adına belirlemiş olduğu koşullar kurumların fiyat aralığının önüne geçebilmektedir. Tabii ki fiyat aralığı da cinsel terapi eğitimi almak isteyen kişilerin koşulları arasında bulunmaktadır.

 

Cinsel terapi Eğitimi Ücretleri Fiyat Aralığı Ne Kadar ?

Cinsel terapi eğitimi almak isteyen kişilerin sormuş olduğu bir soru olan cinsel terapi eğitimi ücretleri fiyat aralığı ne kadar sorusu alanı dahilinde kişiler cinsel terapi eğitimi almadan önce fiyatlar konusunda belli başlı bilgiler ödenebilmektedir cinsel terapi eğitimleri 2000 TL ve 5.000 TL arasında seyretse dahi bu fiyatların altında veya üstünde eğitim kurumları bulunarak o eğitim kurumlarından eğitim alınabilmektedir. Cinsel terapi eğitiminin fiyat aralığını belirlemek aslında oldukça zordur çünkü kurumdan kuruma ve kurumların şekline bağlı olarak cinsel terapi eğitimi fiyatları değişmektedir. Bu yüzden sizin kendi koşullarınız dahilinde size uygun olan ve fiyatı da sizin adınıza iyi bir durumda olan eğitim kurumundan eğitim almak sizin adınıza en uygun eğitim almış denilebilecektir.

 

Cinsel Terapi Eğitimi Sertifikası Ne İşe Yarar ?

Cinsel terapi eğitimi almak isteyen kişiler cinsel terapi eğitimi sertifikası ne işe yarar sorusunu da sormaktadır. Cinsel terapi eğitimi sertifikası cinsel terapi alanında kendinizi belgeli bir profesyonel olarak göstermenin yanı sıra cinsel terapi hakkında teorik ve pratik bilgilerle donatılmış bir birey olduğunuzu da gösterebilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?