+90 546 204 61 82
Sosyal Medya Hesaplarımız

Eğitim Koçluğu Sertifikası Ücretleri Ne Kadar?

14 Temmuz 2023
154 kez görüntülendi
Eğitim Koçluğu Sertifikası Ücretleri Ne Kadar?

Eğitim Koçluğu Sertifikası Ücretleri Ne Kadar ?

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı almak isteyen kişilerin genel olarak baktığı bir soru olan eğitim koçluğu sertifikası ücretleri ne kadar sorusu karşısında kişiler cevap aramaktadır. Öğrenci koçluğu eğitim danışmanlığı sertifikası fiyatları günümüzde oldukça kurumlar arasında farklılıklar gösterse dahi ortalama işte fiyat aralığı verilecek olur ise 1000 TL ve 5000 TL arasında seyir eden bir durumdadır. Tabii ki de bu fiyatların altında veya üstünde de eğitim kurumları bulunabilmektedir yani eğitim kurumunun fiyat bazında seçerek ilerlemek ve bu konuda araştırma yapmak sizin elinizde bulunan bir durumdur.

 

Eğitim Koçu Neler Yapar ?

Öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı kursu adı altında eğitim almak isteyen kişilerin eğitim koçu neler yapar sorusu ile beraber sertifika sahibi olduktan sonra hangi alanda çalışabileceklerini veya sertifika sahibinin görevlerini öğrenmektedir. Eğitim koçları kişilerin akademik yaşamında ve çalışma hayatı içerisinde başarı elde etme becerilerinin arttırılmasına yönelik çalışmalar yürütmektedir. Kişinin kendine hedef koymasını kolaylaştırma ve kaynaklarının daha iyi kullanabilmesi adına yol haritası ve eylem planı yapması için destek sağlamaktadır bunun yanı sıra eğitim koşullarının çalışabilecekleri alanları sayacak olur isek şu şekilde sıralayabiliriz: Birebir eğitim koçluğu ve eğitim danışmanlığı yapabilirsiniz, danışmanlık merkezleri içerisinde çalışabilirsiniz, kendi özel ofislerinizde çalışabilirsiniz, online eğitim koçluğu sertifikası ile devlet ve özel okulları içerisinde çalışabilirsiniz, öğrenci koçluğu sertifikası ile etüt merkezleri içerisinde çalışabilirsiniz, online eğitim koçluğu sertifikası ile koçluk merkezlerinde çalışabilirsiniz, online eğitim danışmanlığı sertifikası ile özel eğitim merkezlerinde çalışabilirsiniz, online eğitim koçluğu sertifikası ile koçluk eğitimi vermek isteyen kurumlarda çalışabilir, online eğitim danışmanı sertifikası ile koştuk merkezi açabilir ve kendi merkezlerimiz içerisinde koçluk yapabilirsiniz yani öğrenci koçluğu ve eğitim danışmanlığı sertifikası sahibi olan kişiler hem geniş bir iş yelpazesine sahip olmaktadır ve bunun yanı sıra hem de oldukça donanımlı kişiler olmaktadır. Bu yüzden eğitim danışmanlığı sertifikası bu alanda çalışmak isteyen kişiler adına biçilmiş bir kaftandır.

 

Öğrenci Koçluğu Eğitimi Nereden Alınır ?

Peki öğrenci koçluğu eğitimi nereden alınır bu soruya bir cevap verecek olur isek şu şekilde bir cevap verebiliriz kişiler eğitim kurumlarının üniversite onaylı bir şekilde uzmanlar ile hazırlanmış eğitim programları dahilinde eğitim veren kurumların içerisinden seçtikleri kurumdan eğitim almalıdır.

 

EĞİTİMİ İNCELEMEK VEYA SATIN ALMAK İÇİN:

Profesyonel Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifika Programı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?