+90 546 204 61 82
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hasta İlişkileri ve Stres Yönetimi Sertifika Programı

18 Mart 2021
466 kez görüntülendi
Hasta İlişkileri ve Stres Yönetimi Sertifika Programı

Hasta ilişkileri ve stres yönetimi eğitimi

 

Hasta İlişkileri ve Stres Yönetimi Eğitimi üniversite işbirliğinde online olarak verilmektedir. Hasta İlişkileri ve Stres Yönetimi sonrasında yapılan sınavda başarılı olanlara 400 Saatlik başarı sertifikası verilir.

Hasta İlişkileri ve Stres Yönetimi eğitiminde karma eğitim metodu kullanılmıştır. Karma eğitim modeli uzman eğitmenler eşliğinde video eğitim, dokuman ve materyal desteği ile sunulmaktadır. Karma eğitimde kursiyerin tam anlamıyla öğrenmesi amaçlanır. Bu doğrultuda birçok teknolojik eğitim materyali kullanılır.

Hasta İlişkileri ve Stres Yönetimine kayıt olduğunuzda profesyonel eğitim danışmanlarımız sizi arayarak iletişime geçer. Eğitim danışmanlarımız kullanıcı paneli şifrenizi iletir ve panelin nasıl kullanacağını size anlatır. Artık size özel bir eğitim danışmanınız vardır. Sistemle ilgili tüm sorularınızı rahatça eğitim danışmanlarımıza sorabilirsiniz.

Hasta İlişkileri ve Stres Yönetimi ile sizlerde bu alanda çalışmalar yapabilir. Kariyerinize yeni eğitim daha eklersiniz. Hasta İlişkileri ve Stres Yönetimine hemen şimdi kayıt olabilirsiniz.

Hasta ilişkileri ve stres yönetimi eğitiminin amacı

Hasta ilişkileri ve stres yönetimi eğitimi rahatsızlıkları nedeniyle sağlık kurumlarına gelen hastaların daha iyi bir hizmet alması ve sağlık çalışanların problem çözme becerilerini artırmak amacıyla oluşturulmuştur.

Hasta ilişkileri ve stres yönetimi eğitiminin esas amacı hasta iletişimini optimum seviyede tutarken ve stres yönetimini de sağlayarak sağlık kurumlarında etkili çalışma sağlamak isteyen kişilere fayda sağlamaktır.

 

Hasta ilişkileri ve stres yönetimi eğitiminin önemi

Hasta bireyi dinleyip anlamak, yönlendirmek ve gerekli kayıtları alırken stres düzeyini de en az seviyede tutabilmek önem arz etmektedir. Sağlık kurumlarına ilk başvuruda kişiler doğru şekilde şikâyetleri doğrultusunda yönlendirilmelidir. Bu noktada sağlık kurumu çalışanları bireyleri doğru yönlendirirken, öte yandan ortaya çıkan stresi anlamalı ve yönetebilmelidirler. Tüm bu sebeplerden dolayı hasta ve yaşlı bakımı eğitimini almak hem hasta için hem de hastane de çalışan personeller için önem arz etmektedir.

Hasta ilişkileri ve stres yönetimi eğitimi kursu üniversite iş birliği içerisinde hazırlanan profesyonel bir eğitimdir. Hasta ilişkileri ve stres yönetimi eğitimini şimdi online olarak alabilirsiniz. Hasta İlişkileri ve Stres Yönetimi programına İnternet olan her yerden katılım sağlayabilirsiniz. Üniversite tarafından verilen Hasta İlişkileri ve Stres Yönetimi sertifikası ıslak imzalı ve mühürlü olarak tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Hasta ilişkileri ve stres yönetimi programı ile hasta ilişkilerini daha iyi yönetebilen, iletişim tekniklerini uygulayabilen ve hastaların aynı zamanda kendilerinin stres sevilerini yönetebilme bilgi ve donanımına sahip olacaklardır.

AYRINTILI BİLGİ ALMAK VE KAYIT OLMAK İÇİN:

0322 458 0 458 – 0507 204 61 82

0542 204 61 82 – 0507 204 61 83

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?