+90 546 204 61 82
Sosyal Medya Hesaplarımız

Good Enough Testi Nedir?

20 Temmuz 2023
186 kez görüntülendi
Good Enough Testi Nedir?

Good Enough testi nedir ? Good Enough testi, 6 ile 10 yaş arasındaki çocukların çizdiği resimlerden zekasının tespit edildiği ölçme aracıdır. Bireysel uygulanabilen Good Enough testi grup olarak da uygulanabilmektedir. Çocukların zekasının çok yönlü ölçülmesi, eğitimlerine doğru yön verilmesini sağlar. Çocukların zekasının sınırlarını görebileceğiniz testlerdendir.

Good Enough testi, Harris bir insan çiz testi olarak da bilinir. Çocuğa genelde bir insan resmi çiz direktifi verilir. Çocuğun çizdiği resim ve çizgilerden zekasına karar verilir. 2 alt testi olan Good enough testi sonuçları doğru okunabilmelidir. Aksi halde testin uygulanmasının önemi kalmaz.

Good Enough Testi Soruları

Good Enough testi soruları nelerdir diye merak edebilirsiniz. Ancak bu test çoktan seçmeli testlerden değildir. Hatta Good Enough testi soruları yoktur. Sadece bir insan çiz denir. Bir kadın ve bir erkek çizmesi sonrasında istenir. Good Enough testi soruları olmadığından çizilen uzuvlar değerlendirilir.

Good Enough testi soruları ve puan tablosu değerlendirmesi konusunda uzmanlaşmak için alacağınız eğitimi araştırın. Kaliteli bir eğitim, test sonuçlarını en iyi şekilde çözümlemenizi sağlar.

Good Enough Testi Yorumlama

Good Enough testi yorumlama, uzmanlık isteyen bir alandır. Eğitim Sertifika, testin doğru şekilde yorumlanması için verdiği eğitimlere özen gösterir. Good Enough testi yorumlama, çocuğun zeka düzeyi hakkında size birtakım gerçekleri söyler.

Good Enough testi yorumlama, her bir uzvun vücuda doğru konumlandırıldığı ile ilgilenir. Uzuvların birbirlerine göre boyutları ve şekilleri de Good Enough testi yorumlama kriterleri arasındadır. Eğitim Sertifika, eğitim dışında bu testin materyallerini de verir. Alacağınız sertifika e devlet sistemi üzerinden sorgulanabilir. Good Enough testi, resim yeteneğinin ölçüldüğü test olmadığından çizgilerin kusursuzluğunun önemi yoktur.

Good Enough Testi Nereden Alınır?

Good Enough testi nedir, Good Enough testi nereden alınır ve ne şekilde uygulanır konusunda merak ettikleriniz için Eğitim Sertifika ile görüşün. Eğitim içeriklerinden Good Enough testi nereden alınır tarzı her türlü sorunuzu cevaplar. Profesyonel eğitim danışmanlığı desteği de sağlar. Good enough testi eğitimi sertifikası alarak test uygulayıcısı olabilirsiniz. Yurt dışında da sertifika ile testi uygularsınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?