+90 546 204 61 82
Sosyal Medya Hesaplarımız

Satranç Eğitmenliği Sertifika Programı

05 Ocak 2023
178 kez görüntülendi
Satranç Eğitmenliği Sertifika Programı

Satranç Eğitmenliği Sertifika Programı Nedir?

Satranç Eğitmen eğitimi sertifika kursu ile beraber alacağınız sertifika ile Milli Eğitim Bakanlığı’nda egzersiz açabilmektesiniz ve aynı zamanda bu eğitimi alan öğretmenler de kendi Sınıflarını egzersiz Açabilir. Bunun yanı sıra seçmeli ders olarak da koyabilmektedir ve sadece devlet okullarında değil aynı durum özel kurumlarda da geçerlidir. Bu tarz sertifika eğitimlerinin önü giderek açılmaktadır çünkü çocukların Temel ve genç yaşta gelişmesi gereken zeka seviyelerini artmasına yardım etmektedir. Bu da ülkemizde yavaş bir şekilde yaygınlaşmaya doğru ilerlemektedir. Bu eğitimi kimler alabilirdin diye bir soru gelirse şöyle sıralanabilir: Yeni mezun olan öğretmenler, özel ders veren öğretmenler, satranç eğitmenliği yapmak isteyenler, eğitim alanında çalışmak isteyenler, okul öncesi öğretmenleri, satranç alanına ilgi Duyanlar, eğitim fakültelerinde öğrenim gören öğrenciler, resmi veya özel okul veya kurumlarda görev alan öğretmenler, çocuk gelişimi veya sosyal hizmet bölümünden mezun ya da öğrenim gören öğrenciler bu sertifika programını katılıp sertifika alabilmektedir. Aynı zamanda bu eğitimin içeriğini merak edenler için genel olarak eğitim veren kurumların verdiği bazı satranç içerikleri vardır. Bu içerikler Kale uygulaması, filin hareketi, tahta ve taşlar Kalenin hareketi, vezirin hareketi, şah mat tehdidi, piyano uygulaması, piyon hareketi, at uygulaması, Şah uygulaması, şahın hareketi saldırı ve tehdit mat aramak çoban matı merkezin önemli oyuna başlarken tahta da al gibi içerikler bulunmaktadır. Bunların yanı sıra bu eğitim almak isteyen kişiler bazı sorunlar ile karşılaşmaktadır. Bu sorunlar satranç eğitmenliği sertifikası programı nereden alınmalı ve en iyi satranç eğitmenliği sertifikası programı nereden alınırdır.

 

Satranç Eğitmenliği Sertifika Programı Nereden Alınmalı?

Karşınıza çıkabilecek sorunlardan biri olan satranç eğitmenliği sertifikası programı nereden alınmalı sorusuna cevap olarak sizin için en kaliteli ve ideal eğitimi verecek kurumdan alınmalıdır cevabı verile bilinir. Bu gibi koşulların yanı sıra alacağınız sertifikanın üniversite onaylı olması sizlerin yararına olacaktır.

 

En İyi Satranç Eğitmenliği Sertifika Programı Nereden Alınır?

Belirlediğiniz koşullar doğrultusunda araştırma yapıp bulmuş olacağınız kurumdan eğitim almanız gerekmektedir. Bu sayede sizin için en iyi ve en uygun yerden eğitim almış olursunuz.  Bu sayede en uygun eğitimi alabilirsiniz. Ama biz sizleri bulma zahmetinden kurtararak en kaliteli ve en uygun eğitimi sunmaktayız.

Eğitimi Satın Almak İçin Tıklayınız: https://egitimsertifika.com/satranc-egitmenligi-sertifika-programi/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?